Darčekové poukážky

Nevieš, čo darovať svojim blízkym či priateľom? Zhánaš darček na poslednú chvíľu ? Urob im radosť a daruj darček, ktorý im zostane na celý život. Darčekový poukaz je vhodný úplne pre každého. Poukaz môžeš zakúpiť na rôzny počet lekcií a vybrať si aj dĺžku ich trvania. Je možné ho uplatniť na akýkoľvek typ individuálneho kurzu podľa vlastného výberu, alebo môžeš zakúpiť aj kurz na celý semester pre rôzne úrovne. Je to len na tebe. Poukážku obdržíš mailom hneď po úhrade a darček je pripravený!

PS: Radosť môžeš urobiť aj sám sebe – vyber si originálny darček a nenápadne ho prepošli priateľom či rodine – uľahčíš im hádanie toho, po čom túžiš a budú mať skvelý tip na darček pre teba!

Daruj to najcennejšie...
Daruj vzdelanie!

Skupinové online kurzy

Darčeková poukážka na akýkoľvek online skupinový kurz trvajúci celý semester z našej školy. Učiť sa v skupine má veľa výhod. Je to zábava a spoznáš nových ľudí.

Individuálne online hodiny

Darčeková poukážka, kde si možes predplatiť 5, 10 alebo 15 lekcií a vybrať si dĺžku ich trvania 30, 45 či 60 minút.

Hodnotová poukážka

Máš rozpočet 50, 150, či 500 € ? Žiaden problém. Tu si môžeš zvoliť darčekovú poukážku ľubovoľnej hodnoty.

Hodiny pre dvojice

Ideálny darček na Valentína, ale i po celý rok pre svoju polovičku alebo naj kamarátku. Štúdium vo dvojici poteší každého. Samozrejme možes si predplatiť 5, 10 alebo 15 lekcií a vybrať si dĺžku ich trvania 30, 45 či 60 minút.