Il Mondo
škola taliančiny

Jazyková škola IL MONDO ponúka jedinečné online kurzy taliančiny pre všetkých – pre jednotlivcov, pre skupiny, pre dvojice, pre firmy, aj pre deti. Jazyková škola má veľmi skúsených lektorov, ktorí sa špecializujú výlučne na taliansky jazyk. Nauč sa po taliansky – rýchlo, ľahko a za dostupné ceny! Profesionalita, priateľská atmosféra, individuálny prístup či odbornosť lektorov sú samozrejmosťou. Tešíme sa na teba!.

D3
slogan-1

6 dôvodov prečo sa učiť taliančinu u nás ?

1

Úprimnosť

Učíme poctivo. Nepoužívame žiadne „vlastné", „priame", „zaručené,“ a iné pofidérne metódy. Bez makačky to proste nejde. 

2

Kvalita

Samí kvalitní lektori. U nás platia vysoké štandardy na lektorov. Naša jazyková škola sa zaoberá výukou talianskeho jazyka na najvyššej úrovni.

3

Benefity

Pre našich študentov máme rôzne zľavy a benefity, ako aj darčekové poukážky a balíčky hodín. Naučíš sa nový jazyk a ešte aj dostaneš bonus navyše.

4

Pohodlie

Naša jazyková škola účí online a preto sa možeš vzdelávať priamo z vašeho gauča. Učebné materiály ti dodáme my. 

5

Certifikát

Ku každému kurzu alebo hodine dostanú naši študenti certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu/hodiny.
6

Rozmanitosť

Možnosť individuálnych lekcií, lekcií vo dvoch alebo skupinového kurzu talianskeho jazyka. Vyber si možnosť, ktorá najviac vyhovuje TEBE.

Ako to
všetko začalo

Jazyková škola Il Mondo vznikla v Bratislave 1. apríla v roku 2010, keď sa dovtedy lektorka
francúzštiny a taliančiny Danka Lazíková rozhodla, že lektorstvo povýši z doplnkovej práce na jej
hlavnú činnosť. Pre splnenie si sna v podobe jazykovej školy zanechala ako 22-ročná aj lukratívny post a dobre našliapnutú kariéru riaditeľky pre celé Slovensko pre spoločnosť Yves Rocher. Danka sa vybrala svojou cestou a tak si založila živnosť na výučbu francúzštiny pod názvom LE MONDE.

Non limitare le tue sfide.
Sfida i tuoi limiti.

Vernostná zľava

Pre našich študentov ktorí sa rozhodnú pokračovať v štúdiu sme pripravili zľavu 10% na ich nasledovný skupinový kurz.

Darčekové poukážky

Nevieš, čo darovať svojim blízkym či priateľom? Zhánaš darček na poslednú chvíľu ? Urob im radosť a daruj darček, ktorý im zostane na celý život. Darčekový poukaz je vhodný úplne pre každého. 

Poukážky Edenred

Sú určené na nákup darčekov a na široké spektrum služieb spojených s kultúrou, relaxom, športovými aktivitami, cestovaním, zdravotnou starostlivosťou či vzdelávaním a teraz ich môžete uplatniť i v našej škole!